Acțiune caritabilă în parohia Ghidighici

 

 

 

 

Duminica, 3 mai a.c., Parohia Ghidighici și Asociația Obștească ”Insula Fericirii”, în parteneriat cu Fundația ”Mission Without Borders” au organizat o altă acțiune caritabilă, care are menire de a sprijini familii social-vulnirabile din localitatea Ghidighici.

Mulțumim partenerilor noștrii!

P.S. Parohia Ortodoxă Ghidighici și Asociația Obștească ”Insula Fericirii” îndeamnă pe toți oameni de bună credință să susțină inițiativile noastre social-filantropice, culturale, educaționale și misionare.

 

 

 

  1. Sinteti un parinte brav,pentru satul nostru,varog frumos,aveti grija de copii familiei Graur,Dumitru,si Svetlana,sint trei fetiti micuti,parintii beau,si primariea nu face nimic pentru asta.Domnul sa va binecuvinteze!!!!

    Comentat de Anonymous din 10 June 2015 la 13:43

Lasă un comentariu

Calendar Creștin Ortodox

Arhiva Video

Vezi mai multe video

Susține Insula Fericirii!

Flickr Photos